TALÁLJON ÚJ KIHÍVÁSOKAT CÉGÜNKNÉL.

FÖLDMUNKAGÉP-SZERELŐ

SZIGETSZENTMIKLÓS

Főbb feladatok, munkák:

Földmunkagépek javítása és szervizelése munkaterületen és műhelyben
Állapotfelmérés, hibakeresés és hibaelhárítás
Elvégzett munkák adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő vagy autóvillamosság szerelő végzettség
Jó problémamegoldó képesség
B kategóriás jogosítvány
Megbízhatóság
Pontos, precíz önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Jármű villamossági ismeretek
Hidraulikus ismeretek
Alapfokú angol nyelvismeret
Felhasználói szintű PC ismeretek (Internet és MS Office)

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés
Versenyképes jövedelem,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,
Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony (egy műszak).

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós

TÖBBET KÍNÁLUNK MINT CSAK EGY MUNKA.

1957-es alapítása óta a TERRA Kelet- és Közép-Európa egyik legjelentősebb gépkereskedő és szervizpartner vállalatává lett.

Dinamikusan növekvő cég, amely 13 országban több, mint 400   alkalmazottat foglalkoztat. Ez a siker nem csupán a jó piacfejlesztésnek és a kiváló minőségű márkatermékeknek köszönhető, hanem döntő mértékben függ a motivált és elhivatott dolgozóitól is.

Mindegy, hogy ipari tanuló, egyetemi hallgató, egyetemet végzett, vagy éppen szak- és vezetőerő-e valaki – a TERRA állást kínál mind a nemzeti szakterületeken, mint Sales és After Market,  mind pedig nemzetközi felelősségű pozíciókban.

Fontos számunkra az eredményorientált kereskedelem, lojalitás és terhelhetőség. Mivel országokon átnyúlóan tevékenykedünk, a jó angol nyelvismeret, és esetleg még valamelyik keleti nyelv ismerete természetesen előnyt jelent.

Új szakmai kihívást keres? Előfordulhat, hogy érdekes munkaajánlatot talál álláspiacunkon. Amennyiben jelenleg semmi Önnek való nem lenne, úgy bármikor szívesen fogadjuk kezdeményező pályázatát az alábbi email címen: info.hu@terra-world.com

Töltse ki az igénylőlapunkat
Sikeres
Visszahívási kérelem
Sikeres
Visszahívás